Idegenforgalmi Szakkönyvtár

Akadémiai Kiadó

E-mail Nyomtatás PDF
AKADÉMIAI KIADÓ SZÓTÁRAI

A szolgáltatás az Akadémiai Kiadó Angol-magyar nagyszótárt, Magyar-angol nagyszótárt, Német-magyar nagyszótárt, Magyar-német nagyszótárt, Francia-magyar és Magyar-francia nagyszótárát, az Idegen szavak és kifejezések szótárát, a Környezetvédelmi lexikont, a Magyar-angol környezetvédelmi értelmező szótárt, az Angol-magyar pénzügyi és műszaki szótárakat, valamint az Európai Uniós terminológiai szótárakat tartalmazza központi tartalomként. 2010-től további szótárakkal bővült, ezek az alábbiak: Spanyol-magyar szótár, Magyar-spanyol szótár, Német-magyar műszaki nagyszótár, Olasz-magyar kéziszótár, Magyar-olasz kéziszótár, Magyar-holland kéziszótár, Magyar értelmező kéziszótár, Új magyar irodalmi lexikon, Magyar szinonima szótár, A magyar helyesírás szabályai.

Belépés az adatbázisba (elérés: könyvtári IP-címről)

AKADÉMIAI KIADÓ FOLYÓIRATAI

A Kiadó gondozza Magyarország legnagyobb tudományos, műszaki és orvosi folyóirat-portfólióját, több mint 60 referált (peer-reviewed) lappal, amelyek jó két tucat tudományágat képviselnek. A 38 hazai impaktfaktoros folyóiratból 22 náluk jelenik meg.

Belépés az adatbázisba (elérés: könyvtári IP-címről)

Módosítás dátuma: 2019. február 21. csütörtök, 10:01